0%

Gizlilik ve Şartlar

Gizlilik ve Şartlar sayfamızı 31 Mart 2020 tarihinde güncelledik. Daha fazla ayrıntı için ayrıca önemli değişikliklerin özetini sağladık. Gizlilik ve Şartlarımızı kabul etmiyorsanız seçeneklerinizle ilgili daha fazla bilgiyi Sık Sorulan Sorular bölümümüzde bulabilirsiniz.

WEPRO YAZILIM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ’ne (Web Pro) ait olan www.webpro.com.tr web sitesi gizlilik ve şartlar sayfası Web Pro’nun sunduğu hizmet ve çözümler hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Bu web sitesi aracılığı ile elde edinilen bilgilerin gizliliği Web Pro’nun garantisi altındadır. Müşterilerin ve/veya web sitesi ziyaretçilerinin paylaştığı bilgiler, bilginin alınması esnasında uyarı ve teyit alınmadığı, izin verilmediği veya yasalarca zorunlu kılınmadığı sürece Web Pro dışındaki herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile paylaşılmaz.

www.webpro.com.tr web sitesinden Web Pro tarafından yönetilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verilse dahi söz konusu web sitelerin gizlilik ve diğer politikalarından Web Pro sorumlu tutulamaz.

Web Pro, bu internet sitesinde yer alan bütün hizmet ve çözümleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.