0%

Hakkımızda

Türkiye’de yazılım ihracatı yapan şirketler arasında yer alan WEPRO YAZILIM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ; 2000 yılından bu yana bünyesinde bulundurduğu Web Pro ve Web Pro Creative markaları ile yazılım, danışmanlık ve dijital pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir.

"Web Pro: Teknoloji ve yaratıcılığın optimum buluşması."

WEPRO YAZILIM VE DANIŞMANLIK ÇÖZÜMLERİ

pexels-photo-380768

Yazılım ve danışmanlık çözümleri için konumlandırılan Web Pro markası, 2000 yılından bu yana sektöründe öncü şirketlere hizmet vermektedir. İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), E-ticaret uygulamaları, B2B portalları, web analiz danışmanlığı konularında uzmanlığa sahip olan Web Pro, aynı zamanda sektörlere özel dikey iş çözümleri de geliştirmektedir. Ulusal ve uluslararası piyasalarda rekabet gücü yakalamak isteyen orta ve büyük ölçekli şirketlerin tercih ettiği marka, özellikle yazılım hizmetlerinde yurtdışı projelerde aktif rol oynamaktadır. Web Pro aynı zamanda “Deloitte Fast 50” ve Interpro “Bilişim 500” araştırmalarında yer alan Türkiye’nin en hızlı büyüyen bilişim şirketlerinden biridir.

ULUSLARARASI INTERAKTIF AJANS

pexels-photo-269077

Bir diğer WEPRO markası olan Web Pro Creative, Türkiye’nin  uluslararası interaktif ajansı olarak web tasarım ve uygulama, mobil site tasarım ve uygulama, advergame, kampanya fikir, tasarım ve uygulama, web pazarlama, e-mail pazarlama, içerik hazırlama ve yönetimi, sosyal medya yönetimi, jenerik film, 2D ve 3D animasyon ve web prodüksiyon alanlarında hizmet vermektedir. “Interactive Media Awards” (IMA) gibi çeşitli uluslararası pazarlama ödüllerine sahip olan Web Pro Creative, farklı sektörlerdeki birçok büyük firma ve markalara uzun soluklu projeler geliştirmektedir.

Stratejimiz

pexels-photo-1661004

Misyonumuz; yazılım, danışmanlık ve dijital pazarlama alanındaki tecrübelerimizin ve iş bilgi birikimimizin oluşturduğu sinerji ile teknoloji ve yaratıcılığın her daim bir arada olduğu başarılı projeler geliştirmektir.

Vizyonumuz; uluslararası piyasalarda rekabet gücü yakalamak isteyen orta ve büyük ölçekli şirketlerin tercih ettiği uzun vadeli çözüm ortağı olmaktır.

İş ORTAKLARIMIZ

"Dünya devlerinin gücü, WEPRO tecrübesi ile birleşiyor."

Microsoft

Web Pro, kapsamlı proje deneyimine sahip profesyonel ekibi ile Microsoft iş ortağıdır.

Geniş yelpazeli Microsoft ürünleri Web Pro ekibi tarafından, müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre konumlandırılır, uygulanır ve özelleştirilir.

Microsoft iş ortaklığı kapsamında Web Pro’nun uzmanlık alanları:

  • Digital Marketing
  • Software Development
  • Web Development

Adobe Digital Marketing

SiteCatalyst, online pazarlama yazılım üreticileri arasında liderliğe yükselen Omniture‘ın ilk ve en yaygın olarak bilinen yazılımı, üst segment bir web analizi uygulaması olarak bilinmektedir. 2009 yılında Adobe’un bünyesine katılmasının ardından, Adobe Digital Marketing Suiteonline pazarlama optimizasyon uygulamalarının bir parçası olarak hizmet vermektedir.

Web Pro bu analiz aracının tüm özelliklerinden doğru ve tam faydalanabilmek için müşterilere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?